Blažena, 26

Číslo profilu 1349210
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Blažena
Země Czech Republic
Město Teplice
Orientace Lesbičky
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 168 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Slovensko Česká republika Polsko Rumunsko Španělsko Bulharsko

Vyhledávání | Online seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Blažena Teplice 06/6/2023 01:23:06

Rohana výsledky I. MČR mužů, žen, párů a masters - zákulisí II. MČR mužů, žen, párů a masters - absolutní vítězové II. Přinášíme Vám kompletní výsledky z nedělní části dvoudenní vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters konané v sobotu Do 16 kategorií žen a physique mužů se přihlásilo celkem závodníků startovní listiny , na pódiu se jich prezentovalo nakonec Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.

Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech. Již za několik hodin po skončení soutěže Vám přineseme videa z bojů o absolutní vítěze, během pár dní zde budete moci zhlédnout též kompletní videozáznamy.

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku , snímky ze zákulisí zde. V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa : boj o absolutní vítězství v kategoriích bikiny fitness, bodyfitness a physique mužů.

seznamka kutna hora Kopřivnice

MČR mužů, žen, párů a masters - fotogalerie II. Lázně ,0 43 - 43 9. Maximus Praha ,0 48 - 48 Physique mužů do cm p. Maximus Praha ,0 33 - 33 Physique mužů - absolutní vítěz p. Líbil se Vám článek? Sdílejte ho na Facebook.

Uživatel petromil, 50 let, muž, Kopřivnice -

Související články:. Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - výsledky I. Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - fotografie ze zákulisí II. Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - fotogalerie II.

Kalendář soutěží kulturistiky. Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - fotogalerie I. Diskuse k článku:. Uživatelské jméno: Heslo: Text:. Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Jméno: pamatovat Heslo: nová registrace zapomenuté heslo. Day Starter. Trainox R Shot.

Fishya R Shot. Superdoplňky ve sportovní výživě Daniela Krčová. Další fotografie Když si nepřečteš, že tam nemáš co dělat a když IFBB Další příspěvky Další inzeráty Vertigo pole fitness. Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte!

Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2. Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici trenérka. Přijít můžete kdykoli!

Databáze periodického tisku pro veřejnost -

Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Další kurzy. Fitness TV Ronnie. Kontakty Volná místa Publikace Projekty 3D prohlídky poboček. Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - výsledky II. NEDĚLE semifinále - - hodin physique žen bodyfitness do cm bodyfitness nad cm bodyfitness masters physique mužů do cm physique mužů do cm physique mužů do cm physique mužů nad cm physique mužů masters bikiny fitness do cm bikiny fitness do cm bikiny fitness do cm bikiny fitness nad cm bikiny fitness masters wellness fitness wellness fitness masters kulturistika párů finále - - 18 hodin physique žen bodyfitness do cm bodyfitness nad cm bodyfitness žen masters VYHLÁŠENÍ bodyfitness - absolutní physique mužů do cm physique mužů do cm physique mužů do cm physique mužů nad cm physique mužů masters VYHLÁŠENÍ physique mužů - absolutní bikiny fitness do cm bikiny fitness do cm bikiny fitness do cm bikiny fitness nad cm bikiny fitness masters VYHLÁŠENÍ bikiny fitness - absolutní wellness fitness wellness fitness masters VYHLÁŠENÍ kulturistika párů VYHLÁŠENÍ.

Upozornit na novou odpověď e-mailem. Ronnie - Ano, muži masters jsou nad 40 let, ženy masters třeba v b.. Arnold Strong - Ti mens physigue masters to je nad 40 let můžou zavodit? Daniii stanley ZdenekS Další fotografie Vertigo pole fitness Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte!

Michal Kulštejn Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Chybové hlášení

Contours - dámské fitness ve 30 minutách Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Svaz kulturistiky a fitness České republiky Oficiální webová prezentace Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Eagle Fitness - Praha 9 Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Trenérská škola. O nás Naši autoři Pravidla a podmínky Reklama na Ronnie.

Registrací respektive vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře vyjadřujete svůj souhlas s Provozními podmínkami serveru www.

Nově založený účet je sdílený společný pro servery: www. Pokud chcete v rámci svého účtu využívat i seznamovací službu "Najdi si kámošku" , kterou provozuje náš sesterský server www. Uživatelské jméno slouží pouze k přihlášení :. Uživatelské heslo slouží pouze k přihlášení :.

Uživatelské heslo kontrola správného zadání :. Přezdívka vaše označení na webu :. Ikona fotka uživatele, generuje se náhled o velikosti xpx :. Česká republika Slovensko. Doplňující nastavení seznamovací služby "Najdi si kámošku":. Lokalita nejbližší město :. Jako kontaktní místo může uvést cokoliv v blízkosti vašeho bydliště. Třeba oblíbenou kavárnu. Tyto kontaktní údaje budou využity pro vyhledávání skrze mapu.

Typ seznámení:. V případě využití služeb dětského bazaru na serveru www. Pro komunikaci týkající se volby typu účtu použijte e-mailovou adresu sluzby nasemimi.

Seznamka - online seznámení zdarma a bez registrace v Kopřivnici |

Správa uživatelů přihlásit se nebo zaregistrovat. On-line výpočty: Výpočet plodných dnů ovulace Výpočet termínu porodu Výpočet výše mateřské. Unie porodních asistentek.

seznamka kutna hora Kopřivnice

Vybrané těhotenské termíny Ovulace Ovulační test Menstruace menstruační cyklus Plodné dny Otěhotnění První příznaky těhotenství Těhotenský test Trimestr - rozdělení těhotenství Ultrazvuk v těhotenství Porod Hlenová zátka Další články Těhotenské termíny. Naše antikoncepce přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody , kondomy , nitroděložní tělíska , atd. Copyright naseporodnice.

0 / 5