Františka, 39

Číslo profilu 2552732
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Františka
Země Czech Republic
Město Slaný
Orientace Bisexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 184 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Lotyšsko Itálie Vietnam Česko Jižní Afrika

Beseda - Bezpečně po vlnách | ZŠ a Montessori MŠ Prachatice, Národní

Tuto zprávu poskytl uživatel Františka Slaný 06/6/2023 01:47:06

Dlouhotrvající distanční výuka nás čím dál tím víc připoutává k obrazovkám telefonů, počítačů, notebooků, netbooků, tabletů či televizorů. Trávíme čas na síti a může proto lehce hrozit, že v té síti uvízneme a necháme se polapit.

Aby naši studenti nedopadli jako mouchy v pomyslné pavoučí síti internetu, věnovali jsme v týdnu od Žáci sekundy mohli nejprve dobrovolně zhlédnout dokument V síti vysílaný na ČT ve večerním čase a poté o něm diskutovat v rámci hodiny Výchovy ke zdraví.

Počet případů obtěžování dětí pedofily na internetu neklesá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Na film se dívala většina třídy obvykle v přítomnosti svých rodičů. Děkujeme tímto rodičům našich žáků za spolupráci a ochotu. Online programu, který následně pro sekundu připravil školní metodik prevence Michal Kramář , vyučující Výchovy ke zdraví Pavla Trčková , třídní učitel sekundy Josef Mako č a školní psycholožka Eliška Rejlková , se pak zúčastnila celá třída. Vytvořené bezpečné prostředí a příjemná atmosféra usnadnily cennou a otevřenou diskusi všech zúčastněných.

Na program sekundy navazovala v pátek A tentokrát se k sekundě připojili také studenti tercie. Živou debatu bravurně moderovaly lektorky a naši akční studenti jim velmi zdárně sekundovali.

Jak debatu vnímali samotní účastníci, popsaly Anna Přesličková a Kristýna Kuklová z tercie:. Probíhal během páté, šesté a sedmé vyučovací hodiny a zúčastnili se ho žáci z tříd letošní sekundy a tercie. Webinář vedly dvě lektorky z centra Portus Prachatice, zejména doc. Alena Kajanová, Ph.

Po celou dobu trvání webináře udržovaly přednášející komunikaci s publikem individuálními dotazy, hlasováním a nechávaly žáky podělit se s ostatními o jejich vlastní názory.

Do debaty měli možnost zapojit se nejen žáci, trávící čas na sociálních sítích, ale i ti, kteří žádné sociální sítě nemají. Lektorky na začátku seznámily všechny zúčastněné obecně s problematikou registrace na sociálních sítích a se zásadami ochrany osobních údajů.

Následně poučily žáky o nutnosti čtení smluvních podmínek na různých, především neověřených stránkách. V průběhu debaty upozornily zejména na zbytečné poskytování nepovinných údajů, jako například adresa bydliště nebo telefonní číslo. Nakonec mluvily o již zmiňované kyberšikaně a sdílely několik způsobů, jak omezit čas strávený na mobilním telefonu a vyhnout se případné závislosti.

Kristýna Kuklová, tercie. Akce v online prostředí byla orientačně plánovaná od do Po krátkém úvodním slovu a seznámení s užitečnými odkazy se lehce po jedenácté podařilo připojit i lektorkám.

Celou přednáškou i diskuzí nás provázela převážně doc. Webinář byl zahájen menší anketou, tím pádem dostali prostor i studenti, kteří na žádné ze zmíněných sociálních sítích profil nevlastní. Různorodá debata plynule přecházela od důležité prevence k dotazům studentů či zkušenostem samotných přednášejících. Témata jako ztráta soukromí, falešné účty, podezřelé e-maily, smluvní podmínky, počáteční registrace nebo digitální detox nenechala diskuzi stát na místě.

Účastníky neminul ani menší test, avšak většina z nich se drobným písmem oklamat nenechala a udržela tedy ve smyšlené situaci své soukromí v bezpečí. Komunikace pak již v podobně živém duchu pokračovala a v samotném závěru nechyběl ani tip na kvalitní seriál či knížku. Týden v duchu preventivních programů pro žáky nižších ročníků víceletého gymnázia. Fotogalerie 1. Chrání interiér Vašeho auta a zachovává využitelnost zavazadlového prostoru. CestoVáček je navržený tak, aby byl snadno umístitelný na zadní sedadla automobilu, a plní srovnatelnou funkci jako bezpečnostní pásy.

CestoVáček nahrazuje funkci bezpečnostního pásu. Proč tedy nepřipoutáte do bezpečnostních pásů psa?

bezpečné seznamování na internetu Prachatice

Pro jaké psy se Cestováček hodí? Nebude psovi jízda v Cestováčku vadit? Aby pes v CestoVáčku ležel ve správné poloze je konstrukce a vnitřní prostor CestoVáčku navržena tak, aby psa naváděl přirozeně do polohy v leže. Jak je možné, že CestoVáček odolá všem fyzikálním silám, které v automobilu za jízdy nebo případné nehodě působí? CestoVáčky jsou navrženy tak, aby mohly být snadno ukotveny na zadních sedačkách. Dno CestoVáčků je vyrobeno z měkké pěny a je konstruováno tak, aby kompenzovalo negativní sklon sedadla.

Měkká pěna zajišťuje vyrovnání nerovností na sedadlech a pes díky tomu necítí například kotevní úchyty bezpečnostních pásů a může za jízdy pohodlně ležet a odpočívat. Druhá otázka, je problematika tepelného komfortu.

Primární prevence - Preventivní aktivity | Základní škola Pohůrecká

Obzvláště v letních měsících naši mazlíčci trpí horkem, a pokud na ně pálí sluníčko přes velké prosklené plochy, například v kufru, není to pro ně nic příjemného. Jak je známo u textilních boxů, jako jsou například výstavní boxy, je v letních měsících problém se zvyšující se vnitřní teplotou.

V testech jsme naměřili, že pes dýcháním dokáže vnitřní teplotu v boxu zvýšit dokonce až o 10°C. Tento problém je u CestoVáčku vyřešen unikátním tvarem větracích oken, která jsou rozdělená na menší okénka tak, aby tvořila mříž a umožnila proudění dostatečného množství vzduchu dovnitř a ven. Díky větším otvorům je umožněno snazší vyvětrání v CestoVáčku.

Zejména v letních měsících, kdy teplota v autě rychle stoupá, je díky velkým větracím otvorům zajištěn pejskovi stejný tepelný komfort jako zbytku posádky. Otázka praktičnosti je tedy velmi zásadní. CestoVáčky fungují na podobném principu jako dětské autosedačky.

Nainstalování CestoVáčku do auta zabírá srovnatelný čas, jako instalace dětské sedačky. Nastupování do CestoVáčku je zajištěno vstupním otvorem na straně dveří. Tím, že psa není třeba do ničeho poutat, je nastoupení do CestoVáčku a následné zapnutí velmi rychlé a zabírá srovnatelný čas, jako nasednutí do auta a zapnutí si bezpečnostního pásu. CestoVáček tím, že odděluje psa od zbytku vozu, nedovolí průniku nečistot do interiéru.

Nečistoty zůstávají uvnitř.

Primární prevence - Preventivní aktivity | Základní škola Pohůrecká

Vnitřní prostor CestoVáčku je vybaven textilní vaničkou s nepropustnou vrstvou, která je snadno udržovatelná a omyvatelná. CestoVáček v detailu Cestováček Standart. Cestováček Mini momentálně nedostupné. Cestováček Standart. Je vhodný pro psy s hmotností přibližně od 10kg až po 35kg.

CestoVáček Standard se vyrábí v pěti velikostech. Hloubka a výška je u všech velikostí stejná. Hloubka je 48cm a výška 57cm. Šířky jsou 50, 55, 60, 65 a 70 cm. Pro správný výběr velikosti klikněte na sekci.

bezpečné seznamování na internetu Prachatice

Jak vybrat velikost. Aby pes v CestoVáčku zaujal správnou polohu, je na zadní straně umístěn polohovací prvek z pěnového materiálu. Ten jednoduše řečeno trochu znepříjemňuje psovi opírat se o zadní stěnu a pes si lépe najde správnou polohu.

Pes při přepravě leží a je opřený o přední a boční stěny CestoVáčku. Tím je zajištěno, že v případě nehody budou na tělo působit menší tíhové síly. Celý systém v principu plní stejnou funkci, jako bezpečností pásy. Nicméně, pes se do ničeho nemůže zamotat, nic mu nebrání v pohybu a může v klidu ležet a odpočívat.

Upevňovací popruhy a spona. Úchytná oka. Nosné popruhy. Nosná tkanina. Vstupní otvor. Větrací mřížky. Vnitřní vanička. Vyrovnávací podložka.

Polohovací prvek. Přední poutací oka. Vnitřní konstrukce. Upevňovací popruhy mají certifikovanou nosnost kg. Spona, kterou jsou popruhy spojeny, je opatřena speciálním otvorem, který zajišťuje, aby se popruhy v důsledku vibrací za jízdy samovolně neuvolňovaly. CestoVáček š 70cm. I v největším provedení je na zadních sedačkách automobilu plnohodnotné místo pro přepravu dospělého cestujícího.

CestoVáček Mini je vhodný pro psy od té nejmenší velikosti až po psy s hmotností cca 7 kilo a výšku v kohoutku do 35cm. Rozměr CestoVáčku Mini je atypický. Navržený tak, aby psa přirozeně motivoval ležet v přední části a tím pomáhal snížit přetížení působící při nehodě.

Rozměr přední strany je 37cm, bočních stran 37cm. Zadní strana má pouze 24 cm. Tím vzniká větší prostor v přední části CestoVáčku, kde pes leží a současně to psovi poskytuje prostor, aby se mohl otočit a protáhnout. Polohovací podložka. Horní upevňovací popruh a spona. Spodní úchytné karabiny. Nosné popruhy, jsou jednou z nejdůležitějších součástí konstrukce CestoVáčku a jsou stejně, jako upevňovací popruh, vyrobeny z vysoce pevnostního materiálu s certifikovanou nosností kg.

CestoVáček mini, barva indigo, orientace vstupu levá za řidičem. CestoVáček Mini je vhodný pro psy od té nejmenší velikosti až po psy s hmotností cca 7 kilo a výškou v kohoutku do 35cm. Koupit CestoVáček. Nejlepší přítel do kufru nepatří. Můžete jezdit sebe bezpečněji, ale pokud do Vás někdo narazí zezadu Chtěli byste v tu chvíli být v kufru?

CestoVáček mini Nový model pro malá plemena psů. CestoVáček mini prošel nejpřísnějším nárazovým testem s přetížením 30G - stejný test jako pro naše lidské bezpečnostní pásy Dvoupatrový CestoVáček Čtyři lidi v autě a dva psi k tomu.

To je výzva! Zveme všechny příznivce bezpečného a pohodlného cestování s Vašimi psími mazlíčky na náš stánek na veletrhu For Pets od 4 do 7. Dubna Najdete nás v hale 2 stánek 2B Těšíme se na Vás! Už žádné hádání kdo kde bude ležet!

Galerie Internetových novin: Prachatice

Máte psy, co se hašteří, a nechcete je vozit spolu. Událost na facebooku. Podrobné informace o testu najdete na Youtube. Využijte příležitost a vyhrajte CestoVáček pro Vašeho miláčka.

0 / 5

Populární profily

seznamka pro milovníky zvířat Zábřeh

Markéta, 48

ženy hledají sex zdarma Rychnov nad Kněžnou

Maya, 30

seznamka guy Kadaň

Jindra, 21

seznamka badoo registrace Rakovník

Antonie, 33

eroticka seznamka plzen Velké Meziříčí

Hana, 29

seznamte se s inženýrem Vlašim

Františka, 46