Štefánia, 41

Číslo profilu 9159608
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Štefánia
Země Czech Republic
Město Uherské Hradiště
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 184 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Kuba Irsko Venezuela Bulharsko Thailand

Dodavatelé - Svatební místa - Svatební kompas

Tuto zprávu poskytl uživatel Štefánia Uherské Hradiště 06/6/2023 12:21:06

Jaroslav Švach Zajímalo nás, jak se svatební veletrh vydařil a tak jsme organizátorkám Veronice Vaďurové a Evě Koudelové položili pár otázek. Jak dlouho již provozujete agenturu a co vás vedlo k uspořádání svatebního veletrhu? Agenturu Svadba podle vás provozujeme dva roky, sídlo máme ve Velkých Bílovicích a máme své stálé spolupracovníky. Jsme schopné uspořádat svatby od A až do Z, podle přání zákazníka. Lidé si nás mohou najít na internetu, nebo nás kontaktují přímo matriky.

Naše oblíbená místa pro konání svateb jsou v Mikulově na terase, v Lednici v zámeckém parku, ve valtické kapli nebo u nás ve Velkých Bílovicích na Hradíšťku. Poněvadž jsme jezdily sbírat rozumy na jiné velké svatební veletrhy do Brna, Ostravy, Pardubic, napadlo nás uspořádat svatební veletrh u nás na jižní Moravě, konkrétně na zámku Mikulov.

Chlapec, kvůli kterému Břeclav ovládly protiromské nálady, si útok vymyslel | Ecz

Jak se vám to povedlo a jaký byl ohlas? Poněvadž to byl první ročník a samy jsme se na tom učily, uspořádaly jsme veletrh v komornější formě, pouze ve třech sálech na zámku. Příznivý impuls vzešel také přímo z mikulovského zámku, který je tradičním a vyhledávaným místem svatebčanů.

svatební a společenská agentura az Břeclav

Veletrh nebyl zaměřen pouze na svatby, byly zde zastoupeny firmy, které se svatbami nebo dalšími společenskými oslavami souvisí, ba jsou pro ně nezbytné. Na příklad kadeřnictví, vizážisté, restaurace, prodejci šperků a uměleckých předmětů, módní butiky, cukráři, vinaři, fotostudia, penziony, hotely, květinářství a další. Přednost dostali především podnikatelé z regionu. Každá firma se prezentovala svým způsobem, a poněvadž veletrh byl prodejný, bylo možno si zde výrobky přímo zakoupit, nebo ochutnat.

Mikulovský zámek se chystá na první ročník Svatebního veletrhu -

Ohlasy byly kladné a my sami jsme s průběhem akce velmi spokojené. Takže příští rok se uskuteční druhý ročník? Spolupráce se zámkem je skvělá, a tak věříme, že založíme tradici svatebních veletrhů v Mikulově. Z tohoto prvního jsme se poučily a na příští rok už máme nové velké plány. V rámci programu uskutečnit modelovou svatbu, ukázku svatebních šatů, líčení, účesů, pánského svatebního oblečení, využít kočáry, historická vozidla apod.

Plánů je dost. Teď je potřeba vše řádně naplánovat a zorganizovat. Foto: Jaroslav Švach. Podobné články. Jaroslav Švach. Havířov , Kosmonautů mapa. Praha 2 , Wenzigova mapa. Uherský Brod , Osvoboditelů mapa.

Zlín , Zálešná I mapa. Praha 4 , Táborská mapa. Dalovice , Borská 99 mapa.

Svatební salóny, Břeclav | firmy - Evropská databanka

Břeclav , Gen. Šimka mapa. Kokašice 84 mapa. Brno , Příkop mapa. Břeclav , Fintajslova mapa. Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout.

Únorové svatební akce

Zavřít Přihlášení nebo Přihlásit se trvale. Zpráva: Doplňte výsledek:. Váš e-mail: Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Prosím vyberte si ze seznamu firmy k obeslání max. Napište více firmám. Havířov , Kosmonautů mapa www. Napište nám. Praha 2 , Wenzigova mapa www.

Uherský Brod , Osvoboditelů mapa www. Praha 4 , Táborská mapa www. Šimka mapa www. Šimka Kokašice 84 mapa forepo. Dalibor Pašek Kokašice Kokašice. Brno , Příkop mapa www. Brno - Zábrdovice Brno, Příkop Břeclav , Fintajslova mapa www. Napište nám Povinná pole Zpráva:. Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Váš e-mail:. Doplňte výsledek:. Načíst další výsledky. Všechny sekce Auto moto Osobní automobily Servis auto-moto Příslušenství a doplňky pro motorová vozidla Náhradní díly pro auto-moto Prodej auto-moto. Řemeslníci Stavba a rekonstrukce Vybavení domácnosti Vše pro vaši zahradu Reality. Ubytování Regionální informace Cestovní kanceláře a agentury Tlumočení, překlad a přepisy Služby turistům.

Silniční autodoprava Poštovní a doručovatelské služby Logistické služby a skladování Dopravní a inženýrské stavby Půjčovny auto-moto. Výpočetní technika Prodej a servis domácí techniky Prodej, servis a bazar audiovizuální techniky Mobilní telefony Kancelářská technika.

Svatební agentury -

Erotické služby Sex shopy Erotické podniky Erotická videa Erotické seznamky. On-line obchody Internetové služby Bazary a zastavárny - eshop Inzertní servery Internetové obchodní domy. Sportovní zařízení Umělecké a kulturní služby Fotografie Hudební služby a prodej hudebnin Hry a hračky. Obchody Velkoobchod a zprostředkování obchodu Prodej použitého zboží Supermarkety a hypermarkety Obchodní domy. Internetové služby Software Výpočetní technika Počítačové a síťové služby Komunikace.

Kurzy Profesní a zájmové organizace Personální a pracovní agentury Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek Personální poradenství.

svatební a společenská agentura az Břeclav

Daně a účetnictví Advokátní a právní služby Pojišťovací služby Finanční a ekonomické poradenství Banky a spořitelny. Strojírenský průmysl Hutní průmysl a kovovýroba Vydavatelství, tisk a reprografické služby Dřevozpracující průmysl Elektrotechnický průmysl. Restaurace Účelové stravování Cukrárny a kavárny Bary, herny a noční kluby Firemní stravování. Děti Zvířata Zájmové spolky a sdružení Svatební služby Pečovatelské a ošetřovatelské služby. Řemeslníci Servisy Půjčovny a pronájem Havarijní služby Taxislužby a doprava osob.

Finanční služby pro firmy Reklamní služby a tisk Advokátní a právní služby Bezpečnostní služby a technika Vybavení pro obchody a provozy. Sportovní potřeby a vybavení Sportovní zařízení Sportovní školy a kurzy Sázení Sportovní oddíly. Samospráva Soudy a výkonná moc Církevní organizace a instituce Neziskové a příspěvkové organizace Policie. Základní školy Mateřské školy Kurzy Jazykové školy a kurzy Sportovní školy a kurzy.

Lékaři a lékařské ordinace Zdravotnické zboží Lékárny Pečovatelské a ošetřovatelské služby Alternativní medicína a léčitelství. Zemědělská produkce Služby pro zemědělství Zemědělská a lesní technika Lesní hospodářství Zemědělská družstva.

0 / 5